+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 53855
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 72 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin “Tregtia Apollonia A” , ne Rr. “Dardania” perball Interx-it. Posedon nje siperfaqe prej 72m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |