+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 54106
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 8
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira per banim. Është ndertim i ri dhe e sapo mobiluar, gjendet ne kompleksin e Model Sllovenia, ne Rr. Pajazit Islami. Ka nje siperfaqe prej 60m2, dhe ndodhet në katin e 8-të (ka dy ashensor funksional).

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |