+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 210.00 / muaj
  • ID: 55160
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Fushë Kosovë. Banesa ofron kushte shum te mira banimi, posedon nje siperfaqe prej 75m2 dhe gjendet te Komuna e Re, pranë Gjykatës Komunale. Gjendet ne nje lokacion teper te pershtatshem pasi ka afer shkollen fillore, kopshtin, shkollen e mesme dhe te gjitha sherbimet tjera. Posedon edhe parking per vetura.

Renditja: Sallon | kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | korridor | Ballkon | Depo |