+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 56577
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 65.3 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 per qira në Fushë Kosovë. Banesa gjendet ne Rr.Hajrulla Zymi mbrapa shkolles “Mihal Grameno”, ka nje siperfaqe prej 65.3m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |