+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 60260
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 55 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë me qira 1+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr.”Dardania”, ka nje siperfaqe prej 55m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, posedon dhe parking te mjaftueshem.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |