+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 220.00 / muaj
  • ID: 61656
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë me qira 1+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Eli-Ab, ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe gjendet ne katin e 3-të. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |