+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 63054
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 56 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 per qira në Fushë Kosovë. Banesa gjendet perballe shkolles “Mihal Grameno” mbi piceria “Deliveri”. Banesa posedon 56m2, është shume komode, e pershtatshme dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |