+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 220.00 / muaj
  • ID: 65256
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 64 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Princesha 2, Rr.”Nëna Terez” përball Super Vives, ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |