+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 150.00 / muaj
  • ID: 68565
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira dhe shitje banesë 1+1 në Fushë Kosovë. Banesa gjendet afër Besi Regllazh, është ndertim i ri dhe gjysmë e mobiluar, e gatshme per banim.
Çmimi per shitje është 37.000€

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |