+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 73167
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne lagjen Eliza, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin përdhes, e gatshme per banim. Posedon dhe garazhden e cila perfshihet ne qmim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |