+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 48,750.00
  • ID: 73271
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rrugë kryesore, siper AlBed-it, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e 2-të. Kjo pronë ka fleten poseduse.

Renditja : Sallon me Kuzhinë  | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |