+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 45,000.00
  • ID: 74812
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 65.75 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 7
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Eliza A, Rr.Hamdi Grajçevci, ka nje siperfaqe prej 65.75m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, është ndertim i ri dhe e pa mobiluar.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |