+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 75411
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 62 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek model Slovenia, afër Apolonia 1 dhe Fakulltetit AAB, ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |