+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 47,000.00
  • ID: 75700
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Sipërfaqe: 52.20 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër shkolles Mihal Grameno, tek Euro Store, ka nje siperfaqe prej 52.20m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |