+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 185.00 / muaj
  • ID: 75864
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira dhe Shitje banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Nënë Tereza, tek stacioni i trenit mbi Viva Fresh, dhe ndoshet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.
Çmimi per Shitje është 38.000€.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |