+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 150.00 / muaj
  • ID: 78387
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 62 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Dardania, ka nje siperfaqe prej 62m2, dhe është e pershtatshme per zyre ose dhe banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |