+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 190.00 / muaj
  • ID: 79745
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet pr Qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Pajazit Islami”, kompleksin Abea, afër shkolles “Mihal Grameno”, është ndertim i ri dhe e pa banuar me parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |