+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 180.00 / muaj
  • ID: 84472
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 58 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Shefki Kuleta”, afër shkolles Mihal Grameno, ka nje siperfaqe prej 58m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |