+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 85726
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi , e mobiluar dhe e gatshme per banim, banesa ka një sipërfaqe prej 60m2.
Renditja : Sallon me kuzhinë |  Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |