+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 230.00 / muaj
  • ID: 86087
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Fushë Kosovë, banesa gjendet afer AAB me një sipërfaqe prej 50m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja| Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon  | Garazh |