+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 180.00 / muaj
  • ID: 87296
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Fushë Kosovë, banesa gjendet afer Shkollës Mihajl Grameno tek Qama Grill ka një sipërfaqe prej 75m2 ndodhet në katin e  4-të me ashensor funksional me kushte shumë të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |