+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 330.00 / muaj
 • ID: 36824
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin e Hotel Nartel, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe ndodhet në katin e 4-të, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |