+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESE 1+1 NE KALABRI(EMSHIR)

€ 300.00 / muaj
  • ID: 39794
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banese 1+1 ne Kalabri(Emshir), ndodhet te tregu group, banesat e Lesna-s. Banesa eshte ne gjendje te mire dhe e kompletuar.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |