+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 250.00 / muaj
 • ID: 49984
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Kalabri(Emshir). Banesa ndodhet mbrapa UBT-se, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, posedon ashensorin, është e mobiluar komplet kushte shume te mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |