+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

Me marrëveshje
  • ID: 59400
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |