+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 300.00
 • ID: 69513
 • Prona: Banesë
 • Oferta: Kontraktuar!
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 68 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Prishtina Stars, Rr.Dervish Hima, ka nje siperfaqe prej 68m2 dhe gjendet ne katin përdhes, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim..

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |