+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 350.00 / muaj
 • ID: 70809
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Ymer Aliu “, kompleksin Lesna, afër rieara, ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |