+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 260.00 / muaj
  • ID: 71379
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 47 m²
  • Dhoma: 1
  • Kati: 8
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa është ndertim i ri nga Nartel, ka nje siperfaqe prej 47m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Rendijta : Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Ballkon |