+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 97,000.00
 • ID: 72866
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 10
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 10-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |