+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 230.00 / muaj
  • ID: 82825
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet përball Roof Bistro dhe ndodhet ne katin e 6-të. Sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |