+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE 4 LULLAT

€ 350.00 / muaj
 • ID: 42071
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: 4 Llullat
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 te 4 Llullat, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet mbrapa Teatrit, Rr.”Mustafa Kruja”, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |