+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 300.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 6718
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 72 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 në Arbëri(Dragodan). Banesa gjendet në  Rr.”Nail Hyseni”, përballë Minimax-it, ka nje siperfaqe prej 72m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, E gatshme për banim ka të gjitha elementet, ngrohje qëndrore individuale me rrymë dhe klimë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | 2 Ballkona |