+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 220.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 16354
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Arbëria (Dragodan), prapa Ministrisë së Shëndetsisë. Banesa është e mobiluar dhe ka të gjitha elementet e nevojshme, ka nje siperfaqe prej 100m2, e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |