+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 380.00 / muaj
  • ID: 56842
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Lagjen Arberi(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Restaurant Nazi, ka nje siperfaqe prej 65m2, është e mobiluar tërësisht në gjendje shumë te mirë dhe e gatshme për banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |