+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 320.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 8594
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 në lagjen Dardania. Banesa gjendet te Bashkësia, te parku i madh. Është e tëra e mobiluar dhe ndodhet në një zonë shumë të qetë për banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |