+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 330.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 11776
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përballë ProCredit Bank, me pamje nga parku. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon