+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 270.00 / muaj
  • ID: 45954
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 35 m²
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira ne lagjen Dardani, ne Kurriz, afër shkolles Xhemajl Mustafa, posedon siperfaqe 35m2, banesa është e mobiluar dhe me kushte te pershtatshme per banim, sistemin e ngrohjes e ka me termokos

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Terase |