+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 300.00 / muaj
 • ID: 25012
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në lagjen e Muhaxherëve, ndodhet afër hotel Afa, është e mobiluar komplet në gjendje të rregullt, posedon nxemje qendrore me rrym kallda, ka sipërfaqe prej 70m2 dhe gjendet në katin e 3-të, posedon edhe ashensorin.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |