+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 250.00 / muaj
 • ID: 29006
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 61 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 9
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet me qira banesë 1+1 në Lagjen e Muhaxhereve. Banesa ndodhet në Rr.”Shaip Spahiu”, ka nje siperfaq prej 60m2 dhe gjendet ne katin 9-të, posedon ashensor, e kompletuar me te gjitha mobiliet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |