+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHEREVE

€ 103,600.00
  • ID: 48545
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 74 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë për shitje në lagjen e Muhaxhereve, psoedon sipërfaqe 74m2, banesa është e mobiluar dhe me kushte shumë të përshtatshme për banim, ndodhet në katin përdhesë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |