+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHEREVE

€ 550.00 / muaj
  • ID: 54484
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 53.2 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në lagjen e Mahaxhereve. Banesa gjendet ne kompleksin “Pika Prestige”, afër amasades se Zvicres, është e mobiluar komplet me mobiljet me te reja dhe moderne. Ne qmim perfshihet edhe parkingu.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |