+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 300.00 / muaj
  • ID: 67552
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 63 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Shaip Spahia, ka nje siperfaqe prej 63m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |