+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 300.00 / muaj
  • ID: 67838
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në lagjen e Muhaxherëve. Banesa gjendet ne Rr.”Bedri Shala”, tek Kulla e Zotnis, dhe ndodhet në katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |