+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 200.00 / muaj
  • ID: 67862
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen per qira 2 banesa 1+1 në lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesat gjendet tek hotel Afa, kan nje siperfaqe prej 65m2, dhe gjendet ne katin e parë dhe 2-të, te mobiluara komplet dhe te gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo |