+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 60,000.00
 • ID: 74957
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Arsa, tek kulla e zotnis, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e parë, është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj se shpejti.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |