+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 300.00 / muaj
  • ID: 85462
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 56 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr. “24 Maji”, perballë varrit të Presidentit Ibrahim Rugova, ka nje siperfaqe prej 65m2, është e tëra e mobiluar, ka të gjitha elementet, nxemje qëndrore, ashensor funksional si dhe parking të mjaftueshëm.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |