+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 69,000.00
  • ID: 72155
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Sipërfaqe: 72 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 1+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira per banim. Banesa gjendet përball restaurant Castell, ka nje siperfaqe prej 72m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |