+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 66,000.00
 • ID: 75376
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lagjja e spitalit
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 1+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër kompleksit Andrra, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e parë, dhe punime pritet te perfundojn se shpejti.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |