+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 280.00 / muaj
 • ID: 41602
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 64 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet përball shkolles fillore “Pavarsia”, posedon nje siperfaqe 64m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, posedon ashensor, e mobiluar komplet e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |