+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 250.00 / muaj
  • ID: 57895
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Lagjen e Spitalit, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Holger Pedersenafer”, afer QKUK. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, Sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | 2 Ballkona |